IE stilius Šiaulių NIC

2009-04-01

IE stilius - viskas viename stende!

Kovo 25-28 dienomis Litexpo parodų rūmuose vykusioje parodoje „Baldai 2009“, UAB „Interjero elementai“ pristatė naują projektą, kokio Lietuvoje dar nėra buvę. Šiais metais dizaineriai, architektai ir kiti besidomintys baldais bei interjerais, susipažino su išskirtinėmis, moderniomis medžiagomis baldų gamybai ir interjerui, o svarbiausia šių medžiagų panaudojimo galimybėmis praktiškuose, kasdieniuose ar konceptualiuose gaminiuose. Išskirtinius gaminius, pagamintus iš UAB „Interjero elementai“ tiekiamų medžiagų, panaudojant originalius dizaino sprendimus jų gamyboje, eksponavo kompanijos iš visos Lietuvos.

Šis stendas buvo pats lankomiausias parodos metu! Gamintojai eksponavo svetainės, virtuvės, miegamojo, biuro bei komercinius baldus, vidaus duris, spintas su slenkančiomis sistemomis.

Namų interjero ir inžinerijos centras „NIC“, šiauliečiams siūlo puikią galimybę susipažinti su IE stilius stendu Šiauliuose (03.30 - 04.11). Tuo pat metu NIC savo erdvėse pristato dar dvi naujas parodas:

„Lietuvos dizaino jaunimo rinktinės“ ir Vilniaus dailės akademijos nariai demonstruoja savo darbus. Jaunieji dizaineriai pristato darbus, atspindinčius novatorišką požiūrį į seniausią baldų gamybos medžiagą - medį. Tai baldai, interjero ir daiktų dizaino elementai. Dalis jų buvo demonstruojami ir nominuoti konkurse [neformate‘2008] Lietuvoje, parodoje Maskvoje „Saloni WorldWide 2008“, bei Milano baldų parodoje „Salone Internazionale del Mobile“.

Lietuvos architektų sąjungos Šiaulių skyrius NIC erdvėje eksponuoja architektų fotografijų parodą „AŠ MATAU“. Tai 30 autorių fotografijos iš įvairių kelionių, gamtos vaizdai, netikėti rakursai mūsų gyvenimo erdvėse.


Partneriai:

Dizaineris Justinas Stankevičius – JSD, www.jsd.lt

Lemora – modernių statybų partneris, mobilios stendo pertvaros www.lemora.lt

NIC - interjero apdailos, dekoro prekių ir namų inžinerinės įrangos prekybos centras, www.nicentras.lt

VIVAWALL - atnaujink namus dar šiandien! Fototapetai, fotodrobės, reprodukcijos, lipdukai ant sienų, www.vivawall.lt

BP centras – baldų paskirstymo centras, baldų transportavimas, sandėliavimas, pristatymas, montavimas, www.bpcentras.lt


Informaciniai rėmėjai
:

Portalas www.baldupramone.lt

Žurnalas DEKO – idėjos kiekvieniems namams, www.deko-zurnalas.lt


Kurkime grožį kartu
!

UAB “Interjero elementai”